Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

Thajsko

Butikový hotel v klidné části ostrova Koh Samui

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

Lokalita Thajsko, Koh Samui, Lamai Beach | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. – pojištěna do 8 500 000 Kč (více)
Tipy specialistů Romantická soukromá pláž Ubytování v thajském stylu Junior Suity s výhledem na moře

Popis hotelu Rocky's Boutique Resort Koh Samui **** Thajsko

Oblíbený hotel v klidné části ostrova Koh Samui je umístěný přímo u pobřeží. Soukromá hotelová pláž je od veřejné oddělena romantickými balvany. Budovy jsou vystavěny v tradičním thajském stylu a areál je plný bujně rostoucích tropických rostlin. Užijete si zde klid a pohodlí. V docházkové vzdálenosti od hotelu však najdete restaurace, bary i obchody.

Resort nabízí tyto služby:

  • Zdarma jednou týdně koktejl s nápoji a malým občerstvením
  • Zdarma lekce jógy
  • Zdarma Wi-Fi
  • Za příplatek: lekce thajské kuchyně, zapůjčení motorek a aut, exkurze po ostrově, potápění, safari, tenis, venkovní lázně
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Garden View (35m²)

Deluxe Garden View (35m²)

Pohodlné pokoje v thajském stylu s výhledem do krásné zahrady. Jsou zařízeny nábytkem z teakového dřeva a mají prostorné balkony. Od pláže jsou vzdáleny pouhých 30m...

Deluxe Garden Pool View (40m²)

Deluxe Garden Pool View (40m²)

Krásné pokoje s přímým vstupem do bazénu, umístěné v blízkosti restaurací. Vybavení: dvojpostel, pohovka, klimatizace, sejf, stropní větrák, minibar, TV/DVD, telefon, rychlovarná konv..

Large Junior Suite Ocean View (55m²)

Large Junior Suite Ocean View (55m²)

Krásné apartmá na vyvýšeném místě s úžasným výhledem na moře. Je umístěno dál od bazénů a restaurací, takže Vám zaručí klid a nádherné panorama...

Deluxe Beach Front Suite (65m²)

Deluxe Beach Front Suite (65m²)

Velkoryse řešené apartmá jen pár kroků od vstupu do moře. Ideální místo pro páry, které hledají soukromí a romantiku...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace The Dining Room - Restaurant na břehu moře s překrásným výhledem. Servíruje se zde francouzská kuchyně v moderní úpravě.

The Bistro - Restaurace s uvolněnou atmosférou, kde servírují současnou thajskou a středomořskou kuchyni.

V resortu jsou dále k dispozici 2 bary.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Rocky's Boutique Resort Koh Samui

Nabídka pokojů

Deluxe Garden View (35m²)

Deluxe Garden View (35m²) foto

Pohodlné pokoje v thajském stylu s výhledem do krásné zahrady. Jsou zařízeny nábytkem z teakového dřeva a mají prostorné balkony. Od pláže jsou vzdáleny pouhých 30m. Vybavení: dvojpostel, pohovka, klimatizace, sejf, stropní větrák, minibar, TV/DVD, telefon, rychlovarná konvice, koupelna se sprchou, balkon.

Deluxe Garden Pool View (40m²)

Deluxe Garden Pool View (40m²) foto

Krásné pokoje s přímým vstupem do bazénu, umístěné v blízkosti restaurací. Vybavení: dvojpostel, pohovka, klimatizace, sejf, stropní větrák, minibar, TV/DVD, telefon, rychlovarná konvice, koupelna se sprchou, balkon.

Large Junior Suite Ocean View (55m²)

Large Junior Suite Ocean View (55m²) foto

Krásné apartmá na vyvýšeném místě s úžasným výhledem na moře. Je umístěno dál od bazénů a restaurací, takže Vám zaručí klid a nádherné panorama. Musíte však počítat s tím, že do Vašeho pokoje vede pár schodů. Vybavení: dvojpostel, pohovka, klimatizace, sejf, stropní větrák, minibar, TV/DVD, CD přehrávač telefon, rychlovarná konvice, koupelna se sprchou, balkon, obývací část.

Deluxe Beach Front Suite (65m²)

Deluxe Beach Front Suite (65m²) foto

Velkoryse řešené apartmá jen pár kroků od vstupu do moře. Ideální místo pro páry, které hledají soukromí a romantiku. Po celý pobyt se můžete rozmazlovat krásným výhledem na oceán. Velký balkon je přímo na břehu moře. Vybavení: dvojpostel, pohovka, klimatizace, sejf, stropní větrák, minibar, TV/DVD, CD přehrávač telefon, rychlovarná konvice, koupelna se sprchou, balkon, obývací část.

Pláž a moře

Hotel má soukromou pláž, která je od veřejné oddělena balvany. Můžete využít také bezplatných transferů na slavné pláže v okolí – 3x denně se jezdí na Lamai Beach, jednou denně na Chaweng Beach.

Online cena a slevy Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

 

Profi foto hotelu Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Rocky's Boutique Resort Koh Samui

Restaurace The Dining Room - Restaurant na břehu moře s překrásným výhledem. Servíruje se zde francouzská kuchyně v moderní úpravě.

The Bistro - Restaurace s uvolněnou atmosférou, kde servírují současnou thajskou a středomořskou kuchyni.

V resortu jsou dále k dispozici 2 bary.

Sport a wellness hotelu Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

Sporty zdarma: půjčení kajaků a volný vstup do tělocvičny, která se však nachází mimo hotel, 2 bazény s osuškami zdarma, výlety za šnorchlováním a rybařením, kulečník.

V lázních si můžete vychutnat thajské masáže, aromatické masáže, obličejové masáže a reflexologii. 

Děti v hotelu Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

V resortu je hlídaná herna s hračkami, knížkami, hrami a DVD přehrávačem. V restauraci bistro je k dispozici dětské menu. Personál Vám na děti rád dohlédne, na večer si můžete navíc zaplatit hlídání. 

Mapa - Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

Osobní poradenství u THAJSKO zájezdů do Thajska do hotelu Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

V cestovní kanceláři THAJSKO poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře THAJSKO cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Rocky's Boutique Resort Koh Samui ****

Letová spojení do Thajska

Mgr. Iveta Nožičková
Rocky's Boutique Resort Koh Samui
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x