Seadance Resort Koh Samui ****

Thajsko

Soukromí a pohodlí uprostřed thajské přírody

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Seadance Resort Koh Samui ****

Lokalita Thajsko, Koh Samui, Bophut Beach | Zobrazit mapu
Pořadatel Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. – pojištěna do 8 500 000 Kč (více)
Tipy specialistů Chatky a vily s bazénem v tropické zahradě Ideální pro klidnou dovolenou v páru 10 minut jízdy od nejznámější pláže Chaweng

Popis hotelu Seadance Resort Koh Samui **** Thajsko

Vítejte na Koh Samui, v poklidné zátoce Hanuman Bay. Uprostřed krásné tropické přírody zde leží moderní vilky resortu Seadance, kde si užijete soukromí a v některých kategoriích i luxus privátního bazénu. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Garden Cottage

Garden Cottage

Útulná chatka s dřevěnou terasou v zahradě. Vybavení: velkorysé venkovní a vnitřní prostory, LCD televize, minibar v pokoji, WiFi, ručníky, župany, fén...

Deluxe Cottage

Deluxe Cottage

Útulná chatka s tropickou terasou uprostřed zeleně. Vybavení: velkorysé venkovní a vnitřní prostory, LCD televize, minibar v pokoji, WiFi, ručníky, župany, fén...

Sea Shell Pool Villa

Sea Shell Pool Villa

Užijte si privátní bazén a luxus vlastní vilky. Vybavení: velkorysé venkovní a vnitřní prostory, LCD televize, minibar v pokoji, WiFi, ručníky, župany, fén...

Gastronomie a hotelové restaurace

U bazénu se nachází příjemná restaurace Sea Bass, kde se vaří hlavně thajská jídla, ale najdete zde i oblíbená evropská jídla. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Seadance Resort Koh Samui

Nabídka pokojů

Garden Cottage

Garden Cottage

Útulná chatka s dřevěnou terasou v zahradě. Vybavení: velkorysé venkovní a vnitřní prostory, LCD televize, minibar v pokoji, WiFi, ručníky, župany, fén.

Deluxe Cottage

Deluxe Cottage

Útulná chatka s tropickou terasou uprostřed zeleně. Vybavení: velkorysé venkovní a vnitřní prostory, LCD televize, minibar v pokoji, WiFi, ručníky, župany, fén.

Sea Shell Pool Villa

Sea Shell Pool Villa

Užijte si privátní bazén a luxus vlastní vilky. Vybavení: velkorysé venkovní a vnitřní prostory, LCD televize, minibar v pokoji, WiFi, ručníky, župany, fén.

Pláž a moře

Seadance resort se nachází přímo na pláži. Po pobřeží jsou místy roztroušeny kameny, pláž je čistá, s jemným pískem. 

Online cena a slevy Seadance Resort Koh Samui ****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

 

Profi foto hotelu Seadance Resort Koh Samui ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Seadance Resort Koh Samui

U bazénu se nachází příjemná restaurace Sea Bass, kde se vaří hlavně thajská jídla, ale najdete zde i oblíbená evropská jídla. 

Sport a wellness hotelu Seadance Resort Koh Samui ****

V resortu si můžete půjčit kajak, zaplatit si lekci thajské kuchyně nebo si nechat zorganizovat túru po ostrově.

Děti v hotelu Seadance Resort Koh Samui ****

Mapa - Seadance Resort Koh Samui ****

Osobní poradenství u THAJSKO zájezdů do Thajska do hotelu Seadance Resort Koh Samui ****

V cestovní kanceláři THAJSKO poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře THAJSKO cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Seadance Resort Koh Samui ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Seadance Resort Koh Samui ****

Letová spojení do Thajska

Mgr. Iveta Nožičková
Seadance Resort Koh Samui
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x