Thanya Resort ****

Thajsko

Butikový resort u úžasné pláže

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Thanya Resort ****

Lokalita Thajsko, Ko Lanta | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. – pojištěna do 8 500 000 Kč (více)
Tipy specialistů Klidná lokalita Krásný výhled Dřevěné bungalowy přímo na pláži

Popis hotelu Thanya Resort **** Thajsko

Thanya je butikový resort na ostrově Koh Ngai v provincii Krabi, který se nachází jen 13 km na jih od známé Koh Lanty. Žádná auta, žádné silnice. Ideální pro ty, co mají dost civilizace a chtějí načerpat energii z pláže, moře a tropů. Resort nabízí typické thajské ubytování přímo na pláži. Díky zahradám, tyrkisově zelenému moři a bílé pláži, jež je protkaná sem tam skalisky, si užijete soukromí a komfort, navíc Vám bude připadat, že turismus do této oblasti ještě nepřišel. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Moderní restaurace s panoramatickým výhledem na tyrkysově modré moře nabízí širokou škálu typické thajské kuchyně. Vše je čerstvé a neobyčejně chutné, v nabídce je také výběr mezinárodních vín. 

K dispozici je také bar, kde si můžete dát osvěžující drink.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Thanya Resort

Krásné bungalovy nabízí ideální útočiště po slunném dni, kde si každý najde svůj komfort. Styl díky své architektonické jednoduchosti skvěle zapadá do místního prostředí. Jednotlivé ubytovací jednotky jsou vystavěny v moderním thajském stylu. Pokoje jsou klimatizované, s dřevěnými interiéry, ventilátorem, lednicí a rychlovarnou konvicí. K dispozici je také moskytiéra a šatní skříň. Ve vlastní koupelně najdete toaletní potřeby zdarma a fén.

 

Nabídka pokojů

Oriental Beach Front

Oriental Beach Front

Oriental Family Beach

Oriental Family Beach foto

Oriental Sea View

Oriental Sea View

Oriental Garden View

Oriental Garden View foto

Tropical Sea View

Tropical Sea View

Tropical Garden View

Tropical Garden View

Family Garden View

Family Garden View foto

Pláž a moře

Díky tomu, že celý ostrov je obklopený korálovým útesem, je šnorchlování dobré u všech pláží. Na mnoha místech se dá pohodlně dostat až k útesu a můžete šnorchlovat i na hlubší vodě. Můžete i vyrazit z ostrova na výlet na další ostrovy, včetně vyhlášeného Koh Rok Noi, kde jsou velcí varani.

Online cena a slevy Thanya Resort ****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Gastronomie a hotelové restaurace Thanya Resort

Moderní restaurace s panoramatickým výhledem na tyrkysově modré moře nabízí širokou škálu typické thajské kuchyně. Vše je čerstvé a neobyčejně chutné, v nabídce je také výběr mezinárodních vín. 

K dispozici je také bar, kde si můžete dát osvěžující drink.

Mapa - Thanya Resort ****

Osobní poradenství u THAJSKO zájezdů do Thajska do hotelu Thanya Resort ****

V cestovní kanceláři THAJSKO poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře THAJSKO cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Thanya Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Thanya Resort ****

Letová spojení do Thajska

Mgr. Iveta Nožičková
Thanya Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x