The Tongsai Bay Resort *****

Thajsko

Nejromantičtější resort na Koh Samui

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Tongsai Bay Resort *****

Lokalita Thajsko, Koh Samui, Choeng Mon Beach | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 102 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Vily s výhledem na písečný záliv. 10 min od mezinárodního letiště. Klidné a nerušení místo, avšak v blízkosti barů a restaurací.

Popis hotelu The Tongsai Bay Resort ***** Thajsko

Již od otevření v roce 1987 je resort The Tongsai Bay známý jako přední rodinný hotel na překrásném tropickém ostrově Koh Samui. Mezi 28 akry úchvatné přírodní krásy na samotě s výhledy na písečný záliv si užijete pobyt v hotelu, který je známý svým neuvěřitelným klidem a pohodlím, vášní pro životní prostředí a v neposlední řadě přátelským a profesionálním přístupem personálu. To vše tvoří atmosféru tohoto romantického ostrovního resortu.

The Tongsai Bay se nachází 10 minut jízdy od mezinárodního letiště, 10 minut jízdy od rušného a největšího města na ostrově – Chaweng Beach a 10 minut od nejznámějšího trhu na Koh Samui – Fisherman's Village.

Ekologický přístup v resortu zajišťuje, že všechny odpady jsou recyklovány a chemikálie společně s plastovými obaly a taškami eliminovány. Při stavbě hotelu nebyl poškozen jediný strom a od té doby žádný nebyl ani pokácen.

Ubytování zajišťují tropické suity a luxusní vily. Kromě ubytování resort nabízí také dvě restaurace, dva bazény, posilovnu, lázně, tenisové kurty a zázemí pro vodní sporty.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k The Tongsai Bay Resort

The Tongsai Bay je prostorný resort umístěný v soukromé zátoce, což vám zaručí klidnou dovolenou bez otravných potulných prodejců na pláži. Všechny pokoje mají výhled na moře a všechny mají venkovní vanu s výjimkou 8 pokojů Beachfront Suites v přízemí. 

Pro aktivní klienty resort nabízí bezplatně nemotorizované vodní sporty jako jsou kajaky, windsurfy, paddleboardy nebo vybavení na šnorchlování. Hotel nenabízí motorizované sporty, takže zátoka je ideální pro plavání a nebude vás rušit hluk člunů. 

Video hotelu

Nabídka pokojů

Beachfront Suite

Beachfront Suite

Beachfront Suites (72–86 m², celkem 24) se nacházejí v trojpodlažní budově vedle hlavního bazénu. Všechny tyto suity si užívají výhledy na bazén a oceán...

Cottage Suite

Cottage Suite

Cottage Suites (68 – 78 m², celkem 24) jsou situovány mezi kokosovými palmami v tropických zahradách na mírném svahu s výhledem na moře...

Seafront Cottage

Seafront Cottage

Seafront Cottage Suites (68 – 78 m², celkem 12) mají stejný design i vybavení jako Cottage Suites, ale jsou umístěny na okraji útesu s velkolepými výhledy na oceán a disponují naprostým ..

The McGuigan Cottage

The McGuigan Cottage

The McGuigan Cottage (141 m²) nabízí velké obývací prostory a pravděpodobně nejlepší výhledy na záliv Tongsai Bay...

Gastronomie a hotelové restaurace

Kulinářské zážitky v Tongsai Bay Resort jsou nezapomenutelné. Restaurace zde nabízejí širokou škálu kuchyní a chutí, které potěší i ty nejnáročnější gurmány.

Po-Lad Beach Bistro & Bar se nachází přímo na pláži s výhledem na záliv. Jedná se o nedávno zrenovovanou restauraci, která podává thajskou, čínskou a západní kuchyni. Po setmění se mění na moderní a romantickou gurmánskou restauraci s menu se zdejšími čerstvými pokrmy ve spojení s mořskými plody a jemným masem. Můžete si vybrat místo stolování, a to v tradičním přístřešku sala nebo také pod hvězdnou oblohou. Hned vedle se nachází Po-Lad bar, kde si můžete vychutnat drinky a koktejly v příjemném prostředí.

Navštivte také restauraci Chef Chom’s Thai Restaurant na venkovní terase s výhledem na záliv a tropické zahrady. Vychutnáte si tu thajskou kuchyni na tradiční způsob. Restaurace je pojmenována po slavné šéfkuchařce, která zde působila 20 let a během své kariéry vařila například pro královskou rodinu. Nyní zde již nepůsobí, ale v nabídce není žádný pokrm, který by nebyl z její strany schálen.

The Butlers je útulný a přívětivý vinný bar, který nabízí i drobné občerstvení v podobě nejrůznějších tapas.

Za poplatek si můžete užít romantickou večeři při svíčkách. Vychutnejte si pokrmy dle vlastního výběru z menu na své soukromé terase či v ústraní na pláži. Při využití této služby budete mít k dispozici osobního kuchaře.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Thajsko jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Tour East s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat anglický reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů The Tongsai Bay Resort

Nabídka pokojů

Beachfront Suite

Beachfront Suite foto

Beachfront Suites (72–86 m², celkem 24) se nacházejí v trojpodlažní budově vedle hlavního bazénu. Všechny tyto suity si užívají výhledy na bazén a oceán. Suity v přízemí mají prostornou vnitřní koupelnu, terasu s lehátky a přímý přístup do bazénu a zahrady, což ocení nejenom rodiny s dětmi. Horní patra nabízejí terasu s lázeňskou vanou, krásnými výhledy, s lehátky a jídelním/psacím stolem.

Cottage Suite

Cottage Suite foto

Cottage Suites (68 – 78 m², celkem 24) jsou situovány mezi kokosovými palmami v tropických zahradách na mírném svahu s výhledem na moře. Většina z nich se nachází v dvojdomcích s dvouúrovňovým designem ložnice a obývacího prostoru. Každá nabízí vlastní balkon s lázeňskou vanou, krásnými výhledy, dvěma lehátky a jídelním/psacím stolem.

Seafront Cottage

Seafront Cottage foto

Seafront Cottage Suites (68 – 78 m², celkem 12) mají stejný design i vybavení jako Cottage Suites, ale jsou umístěny na okraji útesu s velkolepými výhledy na oceán a disponují naprostým soukromím.

The McGuigan Cottage

The McGuigan Cottage

The McGuigan Cottage (141 m²) nabízí velké obývací prostory a pravděpodobně nejlepší výhledy na záliv Tongsai Bay. Terasa nabízí kromě lázeňské vany a dvou lehátek také velký jídelní stůl a postel s nebesy a moskytiérou. Můžete tak zažít spánek pod širým nebem za zvuků moře.

The Hideaway Cottage

The Hideaway Cottage foto

The Hideaway Cottage (120 m²) má polohu mimo hlavní areál resortu a nabízí bezkonkurenční výhled na moře. Hotelové golfové vozíky vás dopraví téměř kamkoliv. Terasa nabízí kromě lázeňské vany a dvou lehátek také velký jídelní stůl a postel s nebesy a moskytiérou. Můžete tak zažít spánek pod širým nebem za zvuků moře.

The Viewpoint Family Cottage

The Viewpoint Family Cottage

The Viewpoint Family Cottage (160 m²) jedná se o ideální ubytování pro rodiny. Nabízí dvě ložnice – jednu s manželskou postelí a druhou s oddělenými lůžky. Budete mít k dispozici také dvě toalety, dva sprchové kouty a vanu na každém konci balkonu ve tvaru „L“. Tato kategorie ubytování je situována na vrcholku kopce a je dosažitelná po chvilce chůze. To ovšem vynahrazují báječné výhledy.

Pool Cottage

Pool Cottage foto

Pool Cottage (88 – 98 m², celkem 5) se nacházejí mezi Cottage Suites a nabízejí privátní bazén (20 m²), klimatizovaný obývací prostor, otevřenou terasu a venkovní vanu. Soukromí venkovních prostor zajišťují zdi obrostlé zelení. Výhled se vám otevře na zátoku.

Tongsai Grand Villa

Tongsai Grand Villa foto

Tongsai Grand Villas (165 m², celkem 5) jsou situovány v horní části svahu jižně od zálivu. Každá vila je luxusně vybavena a nabízí prostornou terasu s lázeňskou vanou, výhledy na záliv, postel s nebesy a moskytiérou, dále pak jídelní kout, spíž a lehátka. Výhledy z této vily jsou nekonečné a pocit naprostého soukromí a klidu ohromující.

Seafront Pool Villa

Seafront Pool Villa foto

Seafront Pool Villas (189 m², celkem 4) se nacházejí uprostřed řady Tongsai Grand Vil. Každá tato velkolepá vila nabízí exkluzivní vybavení a obrovskou terasu s lázeňskou vanou, výhledy na záliv, s postelí s nebesy a moskytiérou, dále pak barem, jídelním koutem, spíží a lehátky. Výhledy z této vily jsou naprosto úžasné. Třešničkou na dortu je vlastní bazén (3,3×7,3×1,2 m).

Tongsai Pool Villa

Tongsai Pool Villa foto

Tongsai Pool Villas (180 m², celkem 4) se nacházejí v druhé řadě za Tongsai Grand Villami. Každá tato vila je luxusně vybavena a nabízí venkovní terasu s vanou, výhledy na záliv, postel s nebesy a moskytiérou, dále pak jídelní kout, spíž a lehátka. Výhledy se hostům naskytnou na krásný záliv. Tyto vily mají nepatrně menší terasu, avšak disponují vlastním bazénem. Dvě sousední vily mohou být spojeny pro rodiny či větší skupiny přátel.

The Nang Gong Villa

The Nang Gong Villa

The Nang Gong Villa (244 m²) se nachází na vrcholku svahu a jedná se o nejexkluzivnější vilu s obrovskou venkovní terasou, která nabízí postel s nebesy, moskytiéru, lázeňskou vanu, krásné výhledy, bar, spižírnu, jídelní kout a lehátka. K dispozici vám bude také vlastní bazén, soukromá zahrada a nádherný 360°výhled na záliv Tongsai i na pláž Choengmon.

The Akorn Villa

The Akorn Villa

The Akorn Villa (264 m²) je pojmenovaná po zakladateli hotelu a je zdejší největší vilou, přičemž víc než polovinu tvoří obrovská terasa s lázeňskou vanou, postelí s nebesy, moskytiérou, barem, spižírnou, jídelním koutem a s lehátky. K dispozici budete mít dvě ložnice – s manželskou postelí a s oddělenými lůžky. Tato vila je luxusně vybavená a nabízí také bazén ve tvaru L u terasy s nádherným výhledem.

Pláž a moře

Klidná a odlehlá pláž resortu je téměř 200 metrů dlouhá a i když je hotel plně obsazen, nebývá pláž přeplněná. Písek na pláži je zcela přirozený a je uchováván v původním a nedotčeném stavu. Pláž se poměrně strměji svažuje do moře, a tak po několika krocích je voda hluboká, což je ideální pro koupání a užívání si vodních sportů zdarma, jako je plachtění, hobie cat katamarány, windsurfing či kajaky. Zdejší prostředí na pláži nabízí naprosté soukromí a klid. Nebudete obtěžováni žádnými plážovými prodejci či dalšími turisty. K poklidné atmosféře navíc přispívá také fakt, že zde nejsou povoleny žádné motorizované vodní sporty.

Online cena a slevy The Tongsai Bay Resort *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Profi foto hotelu The Tongsai Bay *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Tongsai Bay Resort

Kulinářské zážitky v Tongsai Bay Resort jsou nezapomenutelné. Restaurace zde nabízejí širokou škálu kuchyní a chutí, které potěší i ty nejnáročnější gurmány.

Po-Lad Beach Bistro & Bar se nachází přímo na pláži s výhledem na záliv. Jedná se o nedávno zrenovovanou restauraci, která podává thajskou, čínskou a západní kuchyni. Po setmění se mění na moderní a romantickou gurmánskou restauraci s menu se zdejšími čerstvými pokrmy ve spojení s mořskými plody a jemným masem. Můžete si vybrat místo stolování, a to v tradičním přístřešku sala nebo také pod hvězdnou oblohou. Hned vedle se nachází Po-Lad bar, kde si můžete vychutnat drinky a koktejly v příjemném prostředí.

Navštivte také restauraci Chef Chom’s Thai Restaurant na venkovní terase s výhledem na záliv a tropické zahrady. Vychutnáte si tu thajskou kuchyni na tradiční způsob. Restaurace je pojmenována po slavné šéfkuchařce, která zde působila 20 let a během své kariéry vařila například pro královskou rodinu. Nyní zde již nepůsobí, ale v nabídce není žádný pokrm, který by nebyl z její strany schálen.

The Butlers je útulný a přívětivý vinný bar, který nabízí i drobné občerstvení v podobě nejrůznějších tapas.

Za poplatek si můžete užít romantickou večeři při svíčkách. Vychutnejte si pokrmy dle vlastního výběru z menu na své soukromé terase či v ústraní na pláži. Při využití této služby budete mít k dispozici osobního kuchaře.

Sport a wellness hotelu The Tongsai Bay *****

Bazény. Bazén je spolu s pláží místem, kde hosté tráví nejvíce času. Bazén volného tvaru se sladkou vodou je obrovský a mezi ním a pláží se nachází prostor s altánky, lehátky, slunečníky a stolky. K dispozici je také oddělené jacuzzi a dětské brouzdaliště. Beach Boy Team vám zajistí vždy čisté osušky, osvěžující nápoje, chlazenou vodu a čerstvé ovoce, i když jejich hlavním úkolem je vaše bezpečnost. Druhý bazén ve tvaru půlměsíce se nachází na půli cesty z Po-Lad Beach Bistra k vilám a poskytuje překrásné výhledy na záliv.

Vodní sporty. Bezplatně jsou poskytovány sporty jako katamarány hobie cat, windsurfing, kajaky a šnorchlování (i se zapůjčením vybavení). K dispozici nejsou žádné motorizované vodní sporty. Zdejší Beach Boy Team je vždy a s radostí připraven zaučit nováčky ve všech vodních sportech.

Posilovna. Posilovna se nachází na pláži hned vedle hlavního bazénu. Do vybavení patří běžecké trenažéry, rotopedy, steppery, veslovací trenažér, činky, atd.

Tenisový kurt. Tenisový kurt je situován vysoko na kopci u hlavního vchodu do resortu. Při hře se můžete kochat panoramatickým výhledem na okolí, což představuje příjemné zpestření. Rezervace kurtu je nutná předem. K dispozici jsou rakety i míčky a dostatek chlazené pitné vody.

Organizace výletů a půjčovna automobilů. Na ostrově Koh Samui se nachází mnoho míst, které stojí za návštěvu a také mnoho aktivit, které stojí za vyzkoušení. Hotelový personál na recepci vám poskytne veškeré informace, poradí, dá doporučení a zařídí mnoho výletů. Resort provozuje také vlastní taxi službu a půjčovnu automobilů, která má k dispozici moderní vozidla a zkušené řidiče. Koh Samui není nejbezpečnější řidičská destinace a navíc se jezdí vlevo, ale pokud máte odvahu a budete opatrní, pak by mělo být vše v pořádku.

Lázně Prana. Jedním z nejdůležitějších zařízení v resortu Tongsai Bay jsou právě lázně. Lázeňské procedury jsou v současné době neodlučitelnou součástí dovolené v Thajsku. Uprostřed hotelové zeleně máte k dispozici léčebné, ozdravné a regenerační procedury, které mohou pomoci kontrolovat či zredukovat stres a snížit citlivost. Samozřejmě pro vaše potěšení je na výběr mnoho dalších procedur. Budete tak moci vyzkoušet některé původní procedury s thajským léčivým kokosovým olejem a místními ozdravujícími bylinami. Každá lázeňská vilka nabízí klidné prostory plné soukromí a do vybavení patří dvě masážní lůžka, dvě lůžka pro procedury, dvě masážní křesla pro ošetření nohou, parní lázeň a vana pro květinové koupele pod širým nebem. Se zkušeným Spa Managerem můžete probrat své požadavky a očekávání, aby váš zážitek mohl být doveden k dokonalosti.

Děti v hotelu The Tongsai Bay *****

Rodiny s dětmi jsou v resortu Tongsai Bay vítány. Ubytovat se mohou v luxusních prostorných suitách či vilách, a zatímco budou rodiče odpočívat u bazénu, děti se mohou osvěžit v dětském brouzdališti.

Doprava do hotelu The Tongsai Bay Resort

Hotel The Tongsai Bay se nachází 10 minut jízdy od mezinárodního letiště.

Mapa - The Tongsai Bay Resort *****

Osobní poradenství u THAJSKO zájezdů do Thajska do hotelu The Tongsai Bay Resort *****

V cestovní kanceláři THAJSKO poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře THAJSKO cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Tongsai Bay Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Tongsai Bay Resort *****

Letová spojení do Thajska

Bc. Hana Nádvorníková
The Tongsai Bay Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x